Binnen 4 uur op de piste vanuit Nederland

skigebieden bij geneve

Als je op Geneve vliegt liggen er best veel skigebied op anderhalf uur rijden. Die ook nog eens hoog genoeg gaan om er bijvoorbeeld met Pasen te skiën, snowboarden, poederen, et cetera. Zeker nu de weersvooruitzichten er voor deze week zo goed uitzien (koud en veel sneeuw).

Je vliegt in anderhalf uur op Geneve. Even je spullen pakken, je autohuur regelen of je transferbusje pakken. Dan een uur tot anderhalf uur rijden. Skipas regelen. En hoppa, je staat op de berg; in 4 uurtjes (exclusief wachttijd op schiphol). Om vervolgens lekker het funpark of de poeder in te duiken.

snowboarden geneve

Of natuurlijk gewoon even een Crepe scoren met een Chocolat Chaud avec Chantilly.

image5

Hieronder een paar tips voor skigebieden die dichtbij Geneve liggen:

1. Morzine/ Les Gets

Deze wintersportplaatsen zijn onderdeel van Portes du Soleil. Avoriaz hoort daar bijvoorbeed ook bij. Het is een groot en bekend skigebied en gaat tot circa 2400 meter.

Tip voor onderdak: Hotel Beauregard in Morzine. Voor ca 49,- inclusief heerlijk ontbijt.

2. Flaine

Hemelsbreed heel dichtbij Portes du Soleil. Vaak ontvangt Flaine net wat meer sneeuw. Je hebt hier mooie offpiste mogelijkheden. En het is er wat minder druk dan Portes du Soleil. Het gaat tot 2500 meter hoogte. Het totale skigebied met onder andere Samoëns en Les Carroz heet Les Grand Massif.

3. La Clusaz

Niet erg bekend bij het grote publiek, maar La Clusaz is best een groot én authentiek Frans dorp. Het skigebied gaat tot 2600 meter hoogte. Het is wel wat kleiner dan Les Grand Massif en Portes du Soleil.

4. Courmayeur

Het Italiaanse zusje van Chamonix. Het dorp ligt op 1200 meter hoogte, maar het gebied gaat tot 3400 meter hoogte. Je kan dan zelfs naar Chamonix afdalen. En het is natuurlijk lekker Italiaans eten.

Zoek je Apres ski?

Wat betreft de Apres ski? Daarvoor moet je niet echt aan deze kant van de Alpen zijn. Natuurlijk kan je overal wel een biertje drinken. Maar het hoempapa-gedeelte, daarin is Oostenrijk uniek. Zoek je iets in Oostenrijk? Check dan:

Vanuit Nederland rij je hier snel en makkelijk naartoe. Check ook dit artikel: beste skigebieden in de buurt

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.