Surfdrama Scheveningen: wat er gebeurde en wat we kunnen leren
Intro
De nachtmerrie van elke surfer: het water in gaan met je vrienden en in een levensgevaarlijke situatie belanden. Dat is wat er gebeurde op maandag 12 mei in Scheveningen. In deze speciale aflevering van de Surftips podcast praten Pepijn Tigges en Jurjen van den Broek met KNRM-schipper Gerben Burger over die noodlottige dag.
Wat gebeurde er precies? Hoe werkt een reddingsactie bij dit soort omstandigheden? En wat kunnen we als surfcommunity hiervan leren?
We konden het niet over ons hart verkrijgen om het ergens anders over te hebben. Deze aflevering is een eerbetoon aan iedereen die geraakt is door dit drama. ❤️
Wat leer je in deze aflevering?
- Wat er gebeurde op 12 mei 2020 in Scheveningen
- Hoe de KNRM te werk gaat bij een reddingsactie
- Wat surfers kunnen doen om veiliger het water in te gaan
- Wat de risico’s zijn van schuim en stroming
- Waarom kennis over lokale condities van levensbelang is
Quotes uit de aflevering
Beluister de aflevering
Links uit deze aflevering
Andere afleveringen die je misschien interessant vindt
Blijf op de hoogte
🔔 Abonneer je op de podcast
⭐ Laat een review achter op Apple Podcasts of Spotify
📲 Volg ons op Instagram voor meer tips:
@boardshortz_nl
@pepijntigges
Volg ons voor meer tips op instagram via @boardshortz_nl en @pepijntigges. Beluister ook onze andere Surftips podcast afleveringen.